Kahramanmaraş’ta düğün fotoğrafçılığı dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi Yasin Kıratlı’dır.

Yasin Kıratlı 3kwed ve Foto Veysel markaları ile hizmet vermektedir.

Kendisi profesyonel anlamda fotoğrafçı olarak çalışmakta ve birçok alanda fotoğraflar çekip düzenlemektedir.  Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde stüdyosu bulunan ve burada kaliteli hizmetler veren Yasin KIRATLI, müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır.

Kahramanmaraş fotoğrafçı konusu geçtiği zaman, herkesin öncelikle tercih ettiği ve önerdiği fotoğrafçıların ilk sırasında gelmekte olup, özellikle düğün çekimlerinde eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Birçok kişinin genellikle evlilik fotoğraf çekimi yaptırmak istediği ve bu fotoğrafları gerek iç mekânlarda, gerekse dış mekânlarda profesyonel şekilde çekerek ve düzenleyerek kişilere kaliteli bir hizmet sunduğunu büyük bir özveri ile ispatlamış fotoğrafçıların başında gelmektedir.

Vermiş Olduğu Hizmetler

Maraş’ta yaşayan birçok kişi arama yaparken Kahramanmaraş fotoğrafçı olarak arama yaptığı zaman, şüphesiz liste birincisi olarak çıkan isim Yasin KIRATLI olmaktadır.

Kendisi aynı zamanda Göksun düğün fotoğrafçısı olarak da anılmaktadır. Vermiş olduğu hizmetleri şu şekilde inceleyebiliriz:

  • Eşsiz bir şekilde dış çekim fotoğraf hizmeti vermektedir.
  • Düğünlerin vazgeçilmez parçası olan gelin ve damat fotoğraf çekimleri hizmetini, aynı şekilde profesyonelce gerçekleştirmektedir.
  • Sadece fotoğraf çekimi ile sınırlı kalmayıp, düğün video kamera çekimi de yapmaktadır.
  • Yeni doğmuş olan ya da belirli yaşa gelmiş bebek fotoğraf çekimi konusunda da hizmet vermektedir.
  • Tüm bunların yanı sıra düğün klibi çekimi yaparak, en mutlu gününüze ait ölümsüz anılar tasarlamaktadır.

Çok ayrı bir alan olan ve büyük özen ile önem isteyen bebek fotoğrafçılığı konusunda, kendisine güvenerek hizmet almış herkes büyük bir memnuniyetle, bu konuyu dile getirmişlerdir.

Sizler de Kahramanmaraş’ta yaşıyorsanız ve profesyonel anlamda fotoğrafçılık hizmeti almak istiyorsanız Yasin Kıratlı’ya ulaşarak, kendisinden profesyonel anlamda destek alabilirsiniz.

Nerelere Hizmet Vermektedir?

Profesyonel anlamda hizmet vermekte olan Yasin KIRATLI, Maraş’ın birçok ilçesine hizmet vermektedir.

Elbistan’da yaşayan kişiler, arama motoruna Elbistan fotoğrafçı yazarak ilk sıralarda kendisine ulaşabilirler.

Afşin’de yaşayan kişiler, yine aynı şekilde Afşin fotoğrafçı yazarak, kendisiyle iletişime geçebilir ve kendisinden profesyonel anlamda hizmet alabilmektedir.

Göksun ilçesinde yaşayan kişiler de arama motoruna Göksun fotoğrafçı yazarak, kendisine ulaşabilir ve mutlu günlerini ölümsüzleştirebilir.

Hizmetlerimiz

Düğün Fotoğrafçılığı

Düğün fotoğrafçılığı alanında uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerle çiftlerin bu mutlu ve en özel günlerinde hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktayız.

Düğün Klibi

Son teknoloji ekipmanlarımızla özel günlerinizdeki anılarınızı 4K kalitesinde havadan ve yerden olmak üzere videoya dönüştürüyoruz.

Bebek Fotoğrafçılığı

Bebekleriniz ve çocuklarınızın hatıra kalacak olan fotoğraflarını doğada ve stüdyomuzda özenle çekerek sizler için hazırlıyoruz.

kaancekimplatosu

Kahramanmaraş Kaan Çekim Platosu Olarak Hizmetinizdeyiz. 30 farklı konsept. Siz değerli çiftlerimiz terlemeden Makyajınız bozulmadan ve köşe bucak gezmeden üç farklı panoramik albüm çıkacak şekilde dizeyn etttiğimiz platomuza bekleriz.

Ekibimiz

Yasin KIRATLI
Yasin KIRATLI
Fotoğrafçı
Adnan KIRATLI
Adnan KIRATLI
Video Kurgu

Instagram Hesabımız

#3kwedding